Zostań autorem „Cegły”

Jeszcze tylko do końca sierpnia można nadsyłać teksty do 35 numeru wrocławskiego Magazynu Materiałów Literackich „Cegła”. Tym razem to oryginalne pismo ukaże się w formie hotelowej księgi skarg i zażaleń.

Wydawana od lat we Wrocławiu „Cegła”  to nie jest zwyczajne czasopismo literackie.  Znana jest z tego, że każdy jej numer przybiera inną formę edytorską. Magazyn przybierał formę notesu na zakupy, podkładek pod piwo, etykiet zapałczanych, czy też zdrapek i kalendarza. Numer 28 ukazał się w postaci dwóch paszportów – czeskiego i amerykańskiego. Wewnątrz jak łatwo się domyśleć publikowano  tłumaczenia autorów z tych dwóch krajów.

Numer 35 pisma. jak zapowiada redakcja, będzie gromadzić teksty poetyckie i prozatorskie skupiające się na wyrażaniu żalu, rozterek, rozczarowań odnoszących się do współczesnego świata, egzystencji, kryzysu gospodarczego i kulturalnego.

Mile widziane wiersze i prozy charakteryzujące się dużym poziomem narzekania, sączącego się jadu, hej tu. Przedmiotem ataku uczynimy tak zwany świat – zachęcają redaktorzy wrocławskiego magazynu.

Jeden autor może maksymalnie nadesłać 3 teksty. Preferowane pliki tekstowe, które należy nadsyłać na adres : redakcja@magazyn-cegla.net

W tytule maila należy wpisać: CEGŁA 35 PROPOZYCJA.

Do utworów należy dołączyć oświadczenie następującej treści:

Oświadczenie: Zgadzam się na bezpłatną publikację tekstów w 35 nr Magazynu Cegła.

Teksty można nadsyłać do 31.08.2016

Więcej szczegółów tutaj