Książka na telefon

 

 

Można pożyczyć książkę nie ruszając się z domu a dokładniej – ściągnąć ją na własny telefon. Ta nowatorska promocja czytelnictwa jest wspólnym pomysłem Krakowskiego Biura Festiwalowego i platformy e-bookowej Woblink.

Dzięki aplikacji mobilnej Czytaj KRK! czytelnicy mogą bezpłatne wypożyczać i czytać na własnym telefonie e-bookowe nowości i bestsellery największych wydawnictw.  Akcja będzie miała trzy odsłony – w sierpniu, październiku oraz na przełomie listopada i grudnia. W ramach każdej z trzech tegorocznych edycji akcji do czytelników trafi dziesięć różnych pozycji. W sierpniu można pożyczyć książki min.. Ignacego Karpowicza i  Stanisław Lema.

Jednorazowo czytelnicy mogą pobrać jeden tytuł, który będzie aktywny przez 30 dni. Po przeczytaniu książki można będzie ściągnąć kolejną.

W ramach każdej z edycji czytelnicy, po ściągnięciu na swój telefon aplikacji Czytaj KRK!, będą mogli zeskanować kod z plakatu, citylightu czy innego nośnika i wypożyczać w całości dostępne e-booki. Darmową aplikację Czytaj KRK! można znaleźć  w sklepach App Store i Google Play. Dokładne informacje na stronie: http://qr.miastoliteratury.pl/

Źródło: http://booklips.pl/