Literacki PIT-STOP

Wrocławski Magazyn Materiałów Literackich Cegła za każdym razem zaskakuje formą. AutoBook to jego specjalne wydanie w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i jej programu popularyzacji czytelnictwa Bibliopolis.

34 nr Magazynu będzie stanowił komplet naklejek magnetycznych na samochody i rowery.

Specjalne komplety naklejek z cytatami klasyków będzie można otrzymać podczas happeningu, który odbędzie się 28.05.2016 na ulicy Cieszyńskiego (w okolicy Arsenału Miejskiego) we Wrocławiu, gdzie gdzie będzie przygotowany specjalny Literacki  PIT-STOP. Komplety naklejek magnetycznych z cytatami będą montowane na samochody. Są łatwo zdejmowalne i wielokrotnego użytku. Organizatorzy zapraszają kierowców z Wrocławia i regionu do udziału w akcji, dzięki której cytaty z polskich klasyków: Mickiewicza, Fredry, Witkacego i Norwida będą przemierzać drogi i bezdroża całego kraju a może i Europy. W happeningu udział wezmą wybitne osoby świata motoryzacyjnego. Więcej szczegółów niebawem.

Organzatorzy oczekuja również do przesyłania zdjęć z tych podróży. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone pod koniec roku 2016.

Dodatkowo powstanie szereg mniejszych naklejek magnetycznych z hasłami promującymi czytelnictwo i cytatami klasyków.

UWAGA:

Chętni, którzy zapiszą się wcześniej na udział w Literackim PIT-STOPIE otrzymają specjalne bonusy, będą mogli wybrać wcześniej jakie naklejki chcą otrzymać.

Zapisy przyjmowane są pod adresem : redakcja@magazyn-cegla.net

W tytule maila wystarczy wpisać Literacki PIT-STOP.

Więcej informacji tutaj