Zwiedź Pragę Franza Kafki

Ciekawy pomysł na wiosenny spacer po Pradze, czyli 90 minutowa wędrówka śladami Franza Kafki wraz z przewodnikiem. Podczas wycieczki odwiedzimy miejsca, w których pisarz mieszkał, poznamy trasy jego spacerów, napijemy się kawy w ulubionej kawiarni

Organizatorem tych edukacyjnych wypraw jest  Franz Kafka Society. Program wycieczki jest atrakcyjny nie tylko dla miłośników literatury ale dla wszystkich zainteresowanych Starą Pragą.  Na trasie  półtoragodzinnego spaceru znajdują się min. Male Namesti, Staromestske Namesti, Železná ,  Celetná , Dlouhá a wyprawa kończy się w ulubionej kawiarni pisarza. Terminy wycieczek ogłaszane są na bieżąco na stronie www.franzkafka-soc.cz .

Opłata: 150 Kč z od osoby z przewodnikiem mówiącym po czesku. 200 Kč  zapłacimy za wycieczę z przewodnikiem mówiącym w innym języku. Studenci mają zniżki. Odpowiednio:  80 i 120 Kč od osoby. Terminy pierwszych wycieczek to 28 i 29 kwietnia, początek godzina 18.

Bilety można rezerwować a także uzyskać dokładniejsze informacje drogą mailową:  mail@franzkafka-soc.cz  lub kontaktując się z Franz Kafka Society ,  Široká  14, Praga 1, tel. 224 227 452.

( Żródło: Portal Czeskiej Literatury)